CİTİES SKYLİNES SUNSET HARBOR

Bilgisayar ve konsol platformlarında milyonlarca adet kopya satmayı başaran Cities: Skylines oyuncularına yepyeni içerikler sunmaya devam ederken yeni bir genişleme duyurusu daha geldi. Yeni genişlemenin adı Sunset Harbor olarak belirlenirken çıkış tarihi ise 26 Mart olarak duyuruldu.

2015 yılından bu yana sayısız genişleme paketi ve güncelleme alan Cities: Skylines dur durak bilmeden geni kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Sık sık oyuncularına yeni içerikler sunan başarılı oyun 2020 yılını da boş geçmeyecek. Bu yıl içerisinde de oyunculara yepyeni DLC paketleri sunacak.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz güncel gelişmelere göre Cities: Skylines’ın en yeni genişleme paketi Sunset Harbor duyurulmuş. Deniz, hava ve kara temalı içerikleri karşımıza çıkaracak olan genişleme paketi denizcilik endüstrisini canlandıracak, şehirler arası otobüs seferlerini oyuna ekleyecek, yolcu helikopterleri, sulama tesislerini ve daha fazlasını oyuncuların beğenisine sunacakmış.

26 Mart’ta hem konsol hem de bilgisayar platformunda lansmaan çıkacağı belirtilen Sunset Harbor oyun içerisinde farklı ulaşım ağlarını birbirine bağlayarak çeşitli yolculuklara da ev sahipliği yapacak.

Yeni genişleme paketi Steam üzerinde sergilenmeye devam edilirken yeni paketin fiyatı hakkında henüz bir bilginin olmadığını da unutmadan belirtelim.

Alternatif 1 İndir
Alternatif 2 İndir
Drive İndir
Crack İndir
Abone Ol

Sistem Gereksinimleri

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
Bellek: 6 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Alternatif 1 İndir
Alternatif 2 İndir
Drive İndir
Crack İndir
Abone Ol

Tür           : Strateji Oyunları, Simülasyon Oyunları,

Boyut        :8.3 GB

Crack        :CODEX

Dil            : İngilizce

Platform   :PC

© 2020 Designed By A.O.S Yazılım